Warsztaty w Wojewódzkim Ośrodku Metodycznym w Częstochowie - dzielenie się wiedzą z nauczycialami z regionu

Dnia 10 października 2019 roku W Wojewódzkim Ośrodku Metodycznym w Częstochowie odbyły się warsztaty w ramach akcji Erasmus Days Poland, w których nasza szkoła wzięła udział. Koordynator projektu „Wiedza bez granic – europejski rozwój szkoły” pani Joanna Urbańczyk-Nowak podzieliła się z innymi nauczycielami naszego regionu doświadczeniami związanymi z realizacją projektu KA1 Ponadnarodowa Mobilność Kadry Edukacji Szkolnej. Każdy uczestnik otrzymał wiele cennych informacji i dobrych rad, które z pewnością pomogą mu podczas pracy przy europejskich projektach. W spotkaniu wzięło udział około 40 nauczycieli zainteresowanych projektami. W trakcie zostały zaprezentowane dwie prezentacje multimedialne, które prezentujemy na naszej stronie.

Joanna Urbańczyk-Nowak