Kasa 7c świętuje Dzień Kobiet w niecodzienny sposób - warsztaty pizzy:)

8 marca to data znana na całym świecie jako Międzynarodowy Dzień Kobiet - święto równości, odwagi i piękna wszystkich kobiet. Tegoroczne obchody tego ważnego dnia w naszej szkole miały jednak małe opóźnienie, ale jak się okazało, było warto czekać! Klasa 7c, pod opieką wychowawcy pani Edyty Półtorak oraz p. Anny Sadowskiej  postanowiła uczcić to święto w wyjątkowo smakowity sposób - uczestnicząc w warsztatach pizzy.

Impreza odbyła się 22 marca w pizzerii ,,Z Mąki", która na jeden dzień zamieniła się w edukacyjną kuchnię, pełną zapachów włoskich ziół i świeżego ciasta. Uczniowie mieli niepowtarzalną okazję nie tylko poznać tajniki wyrabiania idealnego ciasta na pizzę, ale również dowiedzieć się, jakie składniki są kluczem do stworzenia tego idealnego, włoskiego dania, które podbiło serca ludzi na całym świecie.

Pod okiem doświadczonej prowadzącej warsztaty, młodzież z klasy 7c przekonała się, że przygotowanie pizzy to coś więcej niż tylko gotowanie - to sztuka wymagająca cierpliwości, precyzji i kreatywności. Każdy z uczestników miał możliwość stworzenia własnej, niepowtarzalnej pizzy.

To wyjątkowe wydarzenie nie tylko umożliwiło uczniom spędzenie czasu w miłej atmosferze, ale także pozwoliło na naukę poprzez praktyczne doświadczenie, co jest nieocenioną wartością edukacyjną. Warsztaty zakończyły się wspólnym posiłkiem, podczas którego wszyscy mogli degustować owoc swojej pracy, dzieląc się opiniami i wrażeniami.

Tego dnia klasa 7c nie tylko uczciła Dzień Kobiet, ale także zacieśniła więzi klasowe, a przy tym nauczyła się, jak przygotować prawdziwą włoską pizzę. To było niezapomniane doświadczenie, które z pewnością zostanie w pamięci uczniów na długo.