TARGI EDUKACYJNE DLA UCZNIÓW KLAS VIII

Uczniowie klas ósmych w ramach zajęć z doradztwa zawodowego uczestniczyli w Targach Edukacyjnych. Tegoroczna giełda szkół odbyła się 15 marca w Zespole Doskonalenia Zawodowego Szkół im. Wisławy Szymborskiej w Częstochowie.
To wydarzenie pozwoliło przyszłym absolwentom podstawówek lepiej zorientować się w rynku szkół ponadpodstawowych w naszym regionie, a tym samym podjąć trafniejszą decyzję o wyborze dalszej ścieżki rozwoju.
Na przybyłych uczniów czekała moc atrakcji: od degustacji pyszności, poprzez usługi fryzjersko-kosmetyczne, aż po strzelnicę multimedialną. Istniała również możliwość skorzystania z konsultacji z następującymi specjalistami- psychologowie, pedagodzy, doradcy zawodowi.

Wszystkim uczniom stojącym przed wyborem kolejnej szkoły życzymy samych trafnych decyzji i spełnienia marzeń!