Gra terenowa w naszej szkole

3 czerwca  uczniowie z klasy 5B oraz 6B wzięli udział w grze terenowej zorganizowanej w ramach podsumowania projektu Erasmus+ oraz innowacji pedagogicznej związanej z baśniami i legendami naszego regionu. Uczniowie tworzyli kilkuosobowe zespoły, a zadania polegały na  znajdowaniu i dekodowaniu zaszyfrowanych informacji, sprawdzeniu wiedzy o państwach UE, tradycjach, legendachoraz zwyczajach państw partnerskich. Rozgrywki miały charakter edukacyjny, rozwijały aktywność fizyczną, chęć odkrywania tajemnic, stanowiły również okazję do integracji grup rówieśniczych. Gra przebiegała wg pomysłu  p.P Rudnickiej- Łosik oraz p.J Czyż. Wszystkim zaangażowanym nauczycielom oraz uczniom dziękujemy za współpracę. Do następnego spotkania.

Gra terenowa w naszej szkole

Nauczyciele zaangażowani w grę plenerową w parku Staszica

Gra terenowa w naszej szkole

Uczniowie przed rozpoczęciem gry.

Gra terenowa w naszej szkole

Ukryte kody qr skrywające zadanie do wykonania.