PROJEKT - Jak radzić sobie ze stresem?

Dla części z nas powrót do szkoły po tak długiej przerwie wywołuje bezsenność, niepokój oraz duży poziom stresu. Dla tych wszystkich uczniów oraz nauczycieli :)

postanowiliśmy we wrześniu przeprowadzić szereg pogadanek, warsztatów oraz zajęć p.t. Jak radzić sobie ze stresem? Klasy młodsze, wraz z Panią Anną Kołodziejczyk znalazły mnóstwo pomysłów żyć bez lęku i uwieczniły je na plakacie. (plakat do obejrzenia w gablocie Erasmus na I piętrze :)). Pani Magdalena Kubat pokazywała uczniom klas 4-tych jak wytańczyć, wytupać oraz wyskakać złość. Nie ma nic lepszego na nerwy niż wysiłek fizyczny. Pani Barbara Szymańska pokazała jak odpowiednie techniki oddechowe wyciszają nam umysł, ciało i nerwy. Klasa 6 b z Panią Justyną Czyż rzucała zaklęcia Riddikulus, które pozwalały "obśmiać" nasze strachy i uczynić z nich żarty.

Wszystkim życzymy BEZSTRESOWEGO ROKU SZKOLNEGO

STAY COOL !!!!

Prezentacja projektu Jak radzę sobie z emocjami?

Zajęcia Pani Kubat: Wytupać chcę złość.