Zabawy i Prace Plastyczno-Sensoryczne – Klucz do Rozwoju Naszych Dzieci!

W minionym semestrze nasza szkoła zamieniła się w krainę pełną kolorów, zapachów i dotykowych doznań, gdy dzieci zagłębiały się w fascynujący świat zabaw i prac plastyczno-sensorycznych. Był to czas pełen ekscytacji i odkryć, który miał nie tylko wzbogacić ich doświadczenia, ale także wspierać rozwój na wielu płaszczyznach.

Oto kilka przykładów zabaw i prac plastyczno-sensorycznych, które nasze dzieci miały okazję eksplorować: zajęcia z pianką sensoryczną, tworzenie mas plastyczno-sensorycznych, malowanie palcami, eksperymenty i wiele innych.

Zabawy i prace plastyczno-sensoryczne nie tylko dostarczają dzieciom radości i zabawy, ale także stanowią istotny element ich rozwoju. Poprzez eksplorację różnych zmysłów, dzieci mają okazję lepiej poznać świat i rozwijać swoje umiejętności. W naszej szkole cenimy takie podejście, które daje dzieciom możliwość uczenia się poprzez doświadczenie i odkrywanie świata w sposób pełen radości i kreatywności.