Wesołych Świąt Wielkanocnych!

W minionym tygodniu nasza szkoła tętniła życiem, pełna radości i kreatywności, gdy dzieci zgłębiały tajniki Wielkanocy. To był czas,
w którym nie tylko poszerzały swoją wiedzę na temat tradycji związanych z tym wyjątkowym świętem, ale także czynnie uczestniczyły w różnorodnych aktywnościach.
Nasi mali artyści z wielkim zaangażowaniem tworzyli wyjątkowe prace plastyczne, pełne kolorów i symboliki wielkanocnej. Od wyklejania pisankami po malowanie zajączków, ich dzieła emanowały radosnym duchem świąt.
Ale Wielkanoc to nie tylko czas twórczej ekspresji – to także doskonała okazja do zgłębienia tradycji i zwyczajów. Nasze uczennice
i uczniowie z zainteresowaniem wsłuchiwali się w opowieści o historii i symbolice Wielkanocy, uczyły się, jakie są zwyczaje związane
z tym świętem w różnych częściach świata.
Oprócz tego nie zabrakło również czasu na zabawę! Gry i zabawy związane z Wielkanocą były nieodłączną częścią naszego tygodnia pełnego radości. Od tradycyjnych polowań na jajka po wspólne wyścigi zajączków, dzieci miały okazję bawić się i integrować w duchu świątecznej atmosfery.